DomenoLED Napájecí zdroj 150W LRS-150-48 pro magnetická svítidla DN493
Popis
Napájecí zdroj Syntron 150 W je vysoce kvalitní napájecí zdroj s ochranou proti zkratu, přetížení a přepětí. Díky svým malým rozměrům je ideální pro místa s omezeným montážním prostorem. Napájecí zdroj 150 W byl přizpůsoben pro napájení magnetických svítidel. Pracuje při napětí 48 V.Technické parametry:ŠÍŘKA: 16 cmDTH: 9,8 cmVÝŠKA: 3 cmPŘÍKON: 150WNapětí ~ 230V / 50HzSTUPEŇ KRYTÍ: IP20MATERIÁL : Kov