DomenoLED Napájecí zdroj 200W DY-YT200W pro magnetická svítidla DN496 DN496
Sleva Novinka
Popis
200W napájecí zdroj od společnosti Syntron je vysoce kvalitní napájecí zdroj s ochranou proti zkratu, přetížení a přepětí. 200W napájecí zdroj byl upraven pro napájení magnetických svítidel. Pracuje při napětí 48 V.Technické parametry:ŠÍŘKA: 30,5 cmDTH: 22 cmVÝŠKA: 4,3 cmPŘÍKON: 200 WNapětí ~ 230V / 50HzSTUPEŇ KRYTÍ:IP20MATERIÁL : Hliník