Green Cell GC Silverfish Akku pro Ebike Elektrofahrrad mit 36V 10.4Ah 374Wh XLR 3 Pin Ladegerät pro Zündapp, u.a. EBIKEGCFSF36V10A
Popis
Kapacita: 10.4AhNapětí: 36VTyp článků: Li-IonBarva: ČernáOchrana proti vybití: AnoOchrana proti přebití: AnoVýrobce: Green CellRozměr: 39 x 8,5 x 8,5 cmHmotnost: 2,78 kgVstup: XLR 3 PinVýstup: 4 Pin