LED žárovka LED G4 corn 0,9W = 10W 100lm 2700K Teplá bílá 320° OSRAM 2PAK OSRSTAA0010
Popis
LED žárovka LED G4 corn 0,9W = 10W 100lm 2700K Teplá 320° OSRAM 2PAKNapětí: 12V  AC/DC