LED21 Nábytkový LED napájecí zdroj 200W 16,6A 12V TRA-SP-200W-T-01
Popis
Spínaný napěťový zdroj v plastovém pouzdře je vhodný jak pro napájení LED pásků, tak i LED žárovek určených pro napětí 12V. Příkon připojených LED pásků nebo LED žárovek by neměl přesahovat daný výkon zdroje.V takovém případě vždy volte zdroj o vyšším výkonu !  Technické údaje:Napětí12VVýkon200WProud na výstupu16,6ATypspínaný - elektronický, stabilizovanýIntegrovaná ochranaPřetížení, zkrat, přepětí, teplota.Určeníinteriér, nábytekCertifikátyCE a RoHS, krytí IP20Rozměr d.200mm x š.70mm x v.35mm
Vlastnosti produktu
Typ / Druh montáže:Nábytkové
Napětí [V]:12
Výkon zdroje [W]:200W